V├ŁROBEK
STRU─îN├Ł POPIS
ODKAZ
MAXPATCH
MAXPATCH je v├Żrobek tvo┼Öen├Ż dv─Ťma slo┼żkami. Slo┼żka A je ve form─Ť tekut├ę akryl├ítov├ę prysky┼Öice a slo┼żka B je such├í malta ve form─Ť pr├í┼íku na b├ízi cementu, t┼Ö├şd─Ťn├ęho kameniva a speci├íln├şch p┼Ö├şsad. Sm├şch├ín├şm obou slo┼żek vznik├í malta se zv├Ż┼íen├Żmi mechanick├Żmi charakteristikami (p┼Ö├şdr┼żnost, odolnost proti abrazi a pevnost v tlaku), vhodn├í pro opravy a vyspr├ívky horizont├íln├şch betonov├Żch povrch┼» vystaven├Żch p─Ť┼í├ş doprav─Ť a intenzivn├ş doprav─Ť kolov├Żmi vozidly.
MAXPATCH-M
MAXPATCH-M je jednoslo┼żkov├í malta na b├ízi cementu, t┼Ö├şd─Ťn├Żch zrn a speci├íln├şch p┼Ö├şsad. Po sm├şch├ín├ş s vodou se z├şsk├í malta s vysok├Żmi mechanick├Żmi vlastnostmi (p┼Ö├şdr┼żnost, odolnost proti od─Ťru, pevnost v tlaku), vhodn├í pro opravy a z├íplaty horizont├íln├şch betonov├Żch povrch┼» a cementov├Żch malt, kter├ę podl├ęhaj├ş intenzivn├şmu p─Ť┼í├şmu provozu a provozu vozidel.
MAXPATCH-MC
MAXPATCH MC je v├Żrobek tvo┼Öen├Ż dv─Ťma slo┼żkami. Tekut├í slo┼żka A je metakryl├ítov├í prysky┼Öice a slo┼żka B je cementov├í malta ve form─Ť pr├í┼íku se speci├íln├şmi p┼Ö├şsadami. Sm├şch├ín├şm obou slo┼żek spole─Źn─Ť s kamenivem s kontrolovanou granulometri├ş DRIZORO SILICA se z├şsk├í malta pro opravy s rychl├Żm zr├ín├şm, kterou lze aplikovat p┼Öi teplot├ích a┼ż do -10┬░C, a kter├í m├í vysokou mechanickou a chemickou odolnost. Je vhodn├í pro opravy betonov├Żch ploch pro v┼íechny druhy dopravy.
MAXFLOW
MAXFLOW je samonivela─Źn├ş malta tvo┼Öen├í ze dvou komponent┼», z nich┼ż jeden je ve form─Ť pr├í┼íku na b├ízi cementu se speci├íln├şm kamenivem a kovov├Żmi vl├íkny, a druh├Ż je v tekut├ę form─Ť na b├ízi syntetick├Żch prysky┼Öic. Po sm├şch├ín├ş obou slo┼żek vznikne tekut├Ż materi├íl, kter├Ż po vylit├ş na po┼żadovanou pozici vytv├í┼Ö├ş vrstvu, kter├í nevy┼żaduje n├ísledn├ę vyrovn├ín├ş a vyhlazen├ş. Jedn├í se o v├Żrobek vhodn├Ż pro opravy nebo pokl├íd├ín├ş nov├Żch vrstev o velk├Żch ploch├ích na betonov├ęm horizont├íln├şm podkladu nebo podkladu s m├şrn├Żm sklonem.
MAXFLOW 500
MAXFLOW 500 je jednoslo┼żkov├í samonivela─Źn├ş malta vytvo┼Öen├í na b├ízi cementu a modifikovan├í polymery, t┼Ö├şd─Ťn├Żm kamenivem a je vyztu┼żena kovov├Żmi vl├íkny. Po sm├şch├ín├ş s vodou se obdr┼ż├ş ─Źerpateln├í malta s vynikaj├şc├ş tekutost├ş, speci├íln─Ť ur─Źen├í pro opravy, nivelaci a kone─Źnou ├║pravu betonov├Żch podlah v interi├ęru i exteri├ęru, kter├ę vy┼żaduj├ş rovnou poj├şzdnou vrstvu s vysokou odolnost├ş proti abrazi, v tlou┼í┼ąk├ích 3 ÔÇô 8 mm.
MAXLEVEL
XLEVEL je malta s hydraulick├Żm tuhnut├şm na b├ízi cementu a speci├íln├şho kameniva, aditivovan├Ż syntetick├Żmi prysky┼Öicemi. P┼Öi sm├şch├ín├ş s vodou vznikne tekut├Ż materi├íl, kter├Ż se po vylit├ş na podklad rovnom─Ťrn─Ť rozprost┼Öe bez nutnosti vyrovn├ív├ín├ş.
MAXLEVEL - L
MAXLEVEL-L je hydraulick├í malta, jej├şm┼ż z├íkladem je cement a odleh─Źuj├şc├ş p┼Ö├şsady, s p┼Ö├şm─Ťs├ş syntetick├Żch prysky┼Öic a superplastifik├ítor┼». MAXLEVEL-L sm├şchan├Ż s vodou tvo┼Ö├ş tekutou maltu, kter├í se po vylit├ş sama rozprost┼Öe a vytvo┼Ö├ş rovn├Ż povrch bez nutnosti dal┼í├şho vyhlazov├ín├ş.
MAXLEVEL-L je d├şky sv├ę n├şzk├ę hustot─Ť (1,1 g/cm3 vytvrzen├ę sm─Ťsi) a hmotnosti ur─Źen pro plochy, kter├ę nen├ş mo┼żno zat├ş┼żit standardn├şmi materi├íly.
MAXLEVEL SILENT
MAXLEVEL SILENT je jednoslo┼żkov├í malta na b├ízi cementu modifikovan├í polymery a speci├íln├şmi p┼Ö├şsadami. Po sm├şch├ín├ş s vodou se z├şsk├í samonivela─Źn├ş malta speci├íln─Ť ur─Źen├í pro nivelaci podlah v interi├ęrech s akustickou izolac├ş a reduktorem ot┼Öes┼», a to pouze v jedn├ę aplikaci.
MAXLEVEL SUPER
MAXLEVEL SUPER je malta s hydraulick├Żm tuhnut├şm na b├ízi cementu se speci├íln├şm kamenivem a syntetick├Żmi prysky┼Öicemi. Sm├şch├ín├şm s vodou se dos├íhne tekut├ę sm─Ťsi, kterou nen├ş nutno po vylit├ş a po rovnom─Ťrn├ęm rozprost┼Öen├ş na podkladu vyhlazovat.
MAXLEVEL-30
MAXLEVEL-30 je jednoslo┼żkov├í malta s norm├íln├şm tuhnut├şm na b├ízi cementu, speci├íln├şho kameniva a je modifikovan├í polymery. Po sm├şch├ín├ş s vodou se z├şsk├í samonivela─Źn├ş materi├íl, kter├Ż lze aplikovat ─Źerpadly. Je speci├íln─Ť ur─Źen pro nivelaci velk├Żch betonov├Żch povrch┼» v interi├ęrech, v tlou┼í┼ąk├ích vrstvy do 30 mm, jako z├íkladn├ş vyrovn├ívac├ş vrstva pro n├ísledn├ę z├ív─Ťre─Źn├ę ├║pravy.
MAXROAD
MAXROAD je v├Żrobek na b├ízi cementu a t┼Ö├şd─Ťn├Żch k┼Öemi─Źitan┼», kter├Ż spole─Źn─Ť se speci├íln├şmi p┼Ö├şsadami a syntetick├Żmi vyztu┼żovac├şmi vl├íkny je ur─Źen pro urgentn├ş opravy d├ílnic, most┼», parkovac├şch a jin├Żch betonov├Żch ploch, kter├ę mohou b├Żt znovu uvedeny do provozu po dvou hodin├ích po oprav─Ť.
MAXROAD EXPRESS
MAXROAD EXPRESS je cementov├í malta s velmi rychl├Żm tuhnut├şm s vysok├Żm v├Żvojem odolnosti v tlaku, kter├Ż dovoluje obnovit t─Ť┼żkou dopravu ve velmi kr├ítk├ę dob─Ť po oprav─Ť.
MAXFLOOR CEM
MAXFLOOR CEM je samonivela─Źn├ş sm─Ťs na b├ízi cementu a modifikovan├Żch epoxidov├Żch prysky┼Öic.
MAXMORTER FLOOR
MAXMORTER FLOOR je pojivo na b├ízi speci├íln├şch cement┼» modifikovan├ę polymery, s rychl├Żm tuhnut├şm a schnut├şm. Sm├şch├ín├şm s kamenivem p┼Ö├şmo na staveni┼íti se pou┼ż├şv├í pro prov├íd─Ťn├ş p┼Ö├şdavn├Żch betonov├Żch vrstev, a to jak nosn├Żch vrstev v oblasti tlaku, tak i jako podkladn├ş vrstvy p┼Öed dal┼í├şmi ├║pravami, apod.
MAXEPOX MORTER
MAXEPOX MORTER je modifikovan├Ż a pigmentovan├Ż epoxidov├Ż v├Żrobek ur─Źen├Ż pro prov├íd─Ťn├ş podlah.
Syst├ęm MAXEPOX MORTER umo┼ż┼łuje prov├íd─Ťt podlahy s rovn├Żm a dekorativn├şm povrchem, odoln├Żm proti chemick├Żm vliv┼»m a obrou┼íen├ş.
MAXEPOX REPAIR
MAXEPOX REPAIR je tixotropn├ş malta na epoxidov├ę b├ízi bez rozpou┼ít─Ťdel s obsahem t┼Ö├şd─Ťn├ęho k┼Öemi─Źit├ęho p├şsku, kter├í je speci├íln─Ť ur─Źen├í pro opravy, nivelaci a ochranu betonov├Żch horizont├íln├şch povrch┼» v tlou┼í┼ąk├ích a┼ż do 50 mm na jednu vrstvu. Poskytuje povrch s vysokou mechanickou a chemickou odolnost├ş a s odolnost├ş proti abrazi a r├íz┼»m.
DRIZORO SILICA
DRIZORO SILICA je k┼Öemi─Źit├Ż p├şsek v ─Źist├ę a such├ę form─Ť, nekontaminovan├Ż a bez obsahu sol├ş, s kontrolovanou granulometrie. Jeho pou┼żit├ş je ur─Źeno pro p┼Ö├şpravu mikrobeton┼» a malt, nebo pro prov├íd─Ťn├ş protiskluzn├Żch nebo v├şcevrstv├Żch podlah.
MAXDUR
MAXDUR je v├Żrobek na b├ízi speci├íln├şch cement┼», pigment┼», p┼Ö├şsad a kameniva o vysok├ę tvrdosti, kter├Ż se povrchov─Ť spojuje s ─Źerstv├Żm betonem, zlep┼íuje jeho odolnost proti obrou┼íen├ş a sou─Źasn─Ť vytv├í┼Ö├ş bezpra┼ín├Ż povrch.
MAXDUR - C
MAXDUR-C je v├Żrobek na b├ízi speci├íln├şch cement┼», k┼Öemi─Źitan┼» a korundu o vysok├ę tvrdosti, s pigmenty a p┼Ö├şsadami, kter├Ż se povrchov─Ť spojuje s ─Źerstv├Żm betonem, zlep┼íuje jeho odolnost proti obrusu a sou─Źasn─Ť vytv├í┼Ö├ş bezpra┼ín├Ż povrch.
MAXPATCH ASPHALT
MAXPATCH ÔÇô ASPHALT je aglomer├ít na b├ízi asfaltu pro pou┼żit├ş za studena, kter├Ż se dod├ív├í p┼Öipraven├Ż pro okam┼żit├ę pou┼żit├ş. Je ide├íln├ş pro opravy v├Żtluk┼» vozovek a parkovac├şch z├│n, pro zapraven├ş r├Żh na vozovk├ích po proveden├ę plynofikaci, elektrifikaci apod.

┬ę DRIZORO CZ, s.r.o. V┼íechna pr├íva vyhrazena.