V├ŁROBEK
STRU─îN├Ł POPIS
ODKAZ
MAXREST
MAXREST je jednoslo┼żkov├Ż v├Żrobek pro konstruk─Źn├ş opravy, tvo┼Öen├Ż speci├íln├şmi cementy, p┼Ö├şsadami a t┼Ö├şd─Ťn├Żm kamenivem pro z├şsk├ín├ş tixotropick├ę malty s rychl├Żm tuhnut├şm a kompenzovan├Żm smr┼í┼ąov├ín├şm.
MAXRITE
MAXRITE je dvouslo┼żkov├í malta bez smr┼í┼ąov├ín├ş pro konstruk─Źn├ş opravy. Je vyrobena na b├ízi cementu. Je modifikovan├í polymery, mikrosilikou, syntetick├Żmi vl├íkny a s obsahem inhibitor┼» koroze. Je speci├íln─Ť ur─Źena pro prov├íd─Ťn├ş oprav o vysok├ęm v├Żkonu, pro betonov├ę konstrukce vystaven├Żch vysok├ę okoln├ş agresivit─Ť. Poskytuje sekund├írn├ş ochranu beton├í┼Ösk├ę v├Żztu┼żi. Jeho rychl├ę tuhnut├ş a vhodn├í tixotropie dovoluj├ş ru─Źn├ş aplikaci rychl├Żm a jednoduch├Żm zp┼»sobem, bez nutnosti pou┼ż├şvat bedn─Ťn├ş.
MAXRITE-R
MAXRITE-R je jednoslo┼żkov├í malta na b├ízi cementu, modifikovan├í polymery, s norm├íln├şm pr┼»b─Ťhem tuhnut├ş. Spl┼łuje po┼żadavky pro konstruk─Źn├ş opravy betonu, t┼Ö├şdy R3 podle evropsk├ę normy EN-1504-3. Poskytuje dostate─Źn─Ť dlouhou dobu zpracovatelnosti a jej├ş tixotropie umo┼ż┼łuje aplikaci na vertik├íln├şch ploch├ích. M┼»┼że se aplikovat ru─Źn─Ť nebo metodou n├íst┼Öiku na betonov├ę povrchy, bloky, malty, k├ímen apod.
MAXRITE - S
MAXRITE-S je jednoslo┼żkov├í malta s norm├íln├ş dobou tuhnut├ş obsahuj├şc├ş speci├íln├ş cementy, t┼Ö├şd─Ťn├ę jemn├ę kamenivo, a kter├í je modifikovan├í polymery. V├Żrobek byl speci├íln─Ť vyvinut pro opravy velk├Żch ploch. Jeho slo┼żen├ş dovoluje prov├íd─Ťt jak aplikaci n├íst┼Öikem such├ę nebo mokr├ę sm─Ťsi, tak i ru─Źn├ş aplikace, na povrchy z betonu, malt, kamene, panel┼» apod. Spl┼łuje po┼żadavky t┼Ö├şdy R4 podle evropsk├ę normy EN 1504-3.
MAXRITE - F
MAXRITE-F je jednoslo┼żkov├í tixotropn├ş malta s norm├íln├şm pr┼»b─Ťhem tuhnut├ş a s kompenzovan├Żm smr┼í┼ąov├ín├şm, obsahuj├şc├ş speci├íln├ş cementy, t┼Ö├şd─Ťn├ę kamenivo, k┼Öemi─Źit├Ż prach (ÔÇ×k┼Öemi─Źit├Ż d├ŻmÔÇť), polymery a polypropyl├ęnov├í vyztu┼żuj├şc├ş vl├íkna. Je speci├íln─Ť ur─Źen pro struktur├íln├ş opravy betonu s ru─Źn├ş aplikac├ş bez nutnosti pou┼ż├şvat bedn─Ťn├ş.
MAXRITE - HT
MAXRITE-HT je jednoslo┼żkov├í malta na b├ízi cementu modifikovan├í polymery, k┼Öemi─Źit├Żm prachem (d├Żmem), inhibitory koroze a v├Żztu┼żn├Żmi vl├íkny. Je navr┼żen pro opravy betonu vystaven├ęho agresivn├şmu prost┼Öed├ş a dodate─Źnou ochranu v├Żztu┼że. Poskytuje dlouhou dobu zpracovatelnosti a tixotropii, kter├í dovoluje jeho aplikaci na svisl├Żch ploch├ích v tlou┼í┼ąk├ích vrstev a┼ż do 10 cm bez nutnosti bedn─Ťn├ş. Lze jej aplikovat ru─Źn─Ť nebo strojn├şm n├íst┼Öikem.
MAXRITE 500
MAXRITE 500 je jednoslo┼żkov├í malta bez smr┼í┼ąov├ín├ş pro konstruk─Źn├ş opravy. Je vyrobena na b├ízi cementu. Je modifikovan├í polymery, mikrosilikou, syntetick├Żmi vl├íkny a s obsahem inhibitor┼» koroze. Spl┼łuje po┼żadavky t┼Ö├şdy R4 podle evropsk├ę normy EN 1504-3. Je speci├íln─Ť ur─Źena pro prov├íd─Ťn├ş oprav o vysok├ęm v├Żkonu, pro betonov├ę konstrukce vystaven├Żch vysok├ę okoln├ş agresivit─Ť. Poskytuje sekund├írn├ş ochranu beton├í┼Ösk├ę v├Żztu┼żi. Jeho rychl├ę tuhnut├ş a vhodn├í tixotropie dovoluj├ş ru─Źn├ş aplikaci rychl├Żm a jednoduch├Żm zp┼»sobem, bez nutnosti pou┼ż├şvat bedn─Ťn├ş.
MAXRITE 700
MAXRITE 700 je jednoslo┼żkov├í malta bez smr┼í┼ąov├ín├ş pro konstruk─Źn├ş opravy. Je vyrobena na b├ízi cementu. Je modifikovan├í polymery, mikrosilikou, syntetick├Żmi vl├íkny a s obsahem inhibitor┼» koroze. Spl┼łuje po┼żadavky t┼Ö├şdy R4 podle evropsk├ę normy EN 1504-3. Je speci├íln─Ť ur─Źena pro prov├íd─Ťn├ş oprav o vysok├ęm v├Żkonu, pro betonov├ę konstrukce vystaven├Żch vysok├ę okoln├ş agresivit─Ť. Poskytuje sekund├írn├ş ochranu beton├í┼Ösk├ę v├Żztu┼żi. Jeho dlouh├í doba zpracovatelnosti a vhodn├í tixotropie dovoluj├ş aplikaci bez nutnosti pou┼ż├şvat bedn─Ťn├ş. Nan├í┼í├ş se ru─Źn─Ť nebo metodou n├íst┼Öiku.
CONCRESEAL-3
CONCRESEAL-3 je jednoslo┼żkov├í malta na b├ízi cementu modifikovan├í polymery, speci├íln─Ť navr┼żen├í pro kosmetick├ę opravy povrch┼», opravy hran a vyrovn├ív├ín├ş povrch┼» beton┼» a om├ştek v tenk├Żch vrstv├ích maxim├íln─Ť do 3 mm. Spl┼łuje po┼żadavky t┼Ö├şdy R2 podle evropsk├ę normy EN-1504-3.
CONCRESEAL-5
CONCRESEAL-5 je jednoslo┼żkov├í malta na b├ízi cementu modifikovan├í polymery, speci├íln─Ť navr┼żen├í pro kosmetick├ę opravy povrch┼», opravy hran a vyrovn├ív├ín├ş povrch┼» beton┼» a om├ştek v tenk├Żch vrstv├ích maxim├íln─Ť do 5 mm. Spl┼łuje po┼żadavky t┼Ö├şdy R2 podle evropsk├ę normy EN-1504-3.
WATMAT
WATMAT je jednoslo┼żkov├í malta s rychl├Żm tuhnut├şm na b├ízi speci├íln├şch cement┼», k┼Öemi─Źitan┼» a p┼Ö├şsad, ur─Źen├í pro okam┼żit├ę osazen├ş a vyrovn├ín├ş poklop┼» u nov─Ť budovan├Żch konstrukc├ş i pro opravy.
WATMAT FIX
WATMAT FIX je jednoslo┼żkov├í malta s rychl├Żm tuhnut├şm na b├ízi speci├íln├şch cement┼», k┼Öemene a p┼Ö├şsad, ur─Źen├í pro upev┼łov├ín├ş a osazov├ín├ş skru┼ż├ş, desek, m─Ťstsk├Żch mobili├í┼Ö┼» a vertik├íln├şho zna─Źen├ş do betonu a asfaltu.
MAXBETON
MAXBETON je hydraulick├í nesmr┼í┼ąuj├şc├ş se malta s rychl├Żm tuhnut├şm pro osazov├ín├ş a upev┼łov├ín├ş prvk┼» v budov├ích a p┼Öi v├Żstavb─Ť. Jeho odpov├şdaj├şc├ş tixotropie dovoluje prov├íd─Ťt aplikace jak na vodorovn├Żch, tak i svisl├Żch ploch├ích.
MAXBETON - M
MAXBETON-M je hydraulick├í nesmr┼í┼ąuj├şc├ş se malta s rychl├Żm tuhnut├şm pro osazov├ín├ş a upev┼łov├ín├ş prvk┼» ve stavebnictv├ş a ob─Źansk├ę v├Żstavb─Ť. je to verze v├Żrobku MAXBETON s del┼í├ş dobou zpracovatelnosti sm─Ťsi a dobou tuhnut├ş. Jeho odpov├şdaj├şc├ş tixotropie dovoluje prov├íd─Ťt aplikace jak na vodorovn├Żch, tak i svisl├Żch ploch├ích.
MAXGRIP
MAXGRIP je tekut├Ż nesmr┼í┼ąuj├şc├ş se cementov├Ż v├Żrobek s rychl├Żm tuhnut├şm, speci├íln─Ť vyvinut├Ż pro kotven├ş strojn├şch a jin├Żch za┼Ö├şzen├ş do betonu nebo zdiva, u kter├Żch se vy┼żaduje rychl├ę uveden├ş do provozu.
MAXGROUT
MAXGROUT je jednoslo┼żkov├í malta bez smr┼í┼ąov├ín├ş, vyroben├í na b├ízi cementu a s t┼Ö├şd─Ťn├Żmi miner├íln├şmi produkty, s vysok├Żmi mechanick├Żmi vlastnostmi a vysokou tekutost├ş, bez obsahu chlorid┼» a kovov├Żch p┼Ö├şm─Ťs├ş. Spl┼łuje po┼żadavky t┼Ö├şdy R4 podle evropsk├ę normy EN-1504-3.
MAXGROUT - HR
MAXGROUT HR je tekut├í malta se sn├ş┼żenou smr┼ítivost├ş a s velmi rychl├Żm tuhnut├şm, vhodn├í pro vypl┼łov├ín├ş velk├Żch objem┼» v p┼Ö├şpadech, kdy se z provozn├şch d┼»vod┼» vy┼żaduje rychl├ę osazen├ş prvk┼».
MAXMORTER - F
MAXMORTER F je speci├íln─Ť upraven├Ż cement na b├ízi pojiva a speci├íln├şch p┼Ö├şsad, kter├ę mu prop┼»j─Źuj├ş vhodn├ę vlastnosti pro prov├íd─Ťn├ş prac├ş, u kter├Żch se vy┼żaduje rychl├ę uveden├ş do provozu. V├Żrobek se m┼»┼że aplikovat tak, jak je dod├ív├ín nebo m┼»┼że b├Żt pou┼żit jako koncentr├ít, kter├Ż se sm├şch├í s p├şskem (max. 3 d├şly p├şsku na jeden d├şl v├Żrobku), a to v z├ívislosti na konkr├ętn├şm p┼Ö├şpadu.
MAXMORTER TH
MAXMORTER TH je leh─Źen├í jednoslo┼żkov├í malta na b├ízi cementu, lehk├ęho kameniva a speci├íln├şch p┼Ö├şsad s velmi n├şzk├Żm koeficientem tepeln├ę vodivosti, kter├í po aplikaci tvo┼Ö├ş om├ştku pro tepelnou izolaci fas├íd a vnit┼Ön├şch st─Ťn. Je odoln├í v┼»─Źi nep┼Ö├şzniv├Żm klimatick├Żm vliv┼»m, je vodonepropustn├í a nevy┼żaduje dokon─Źuj├şc├ş ├║pravy nebo p┼Ö├şdavnou ochranu.
MAXMORTER HEAT 750
MAXMORTER HEAT 750 je ┼ż├íruvzdorn├í malta na b├ízi speci├íln├şch cement┼» a plniva schopn├í sn├í┼íet teplotu a┼ż do 750┬░C. Je ur─Źena pro pokl├íd├ín├ş ┼ż├íruvzdorn├Żch cihel a obkl├íd├ín├ş st─Ťn v extr├ęmn├şm prost┼Öed├ş s vysokou teplotou nebo v kontaktu s ohn─Ťm.
MAXMORTER HEAT 1100
MAXMORTER HEAT 1100 je ┼ż├íruvzdorn├í malta na b├ízi cement┼» a speci├íln├şho kameniva, kter├í je schopna odol├ívat teplot├ím a┼ż do 1100┬░C. Je ur─Źena pro zd─Ťn├ş zdiva ze ┼ż├íruvzdorn├Żch cihel nebo jako om├ştka st─Ťn pro extr├ęmn├ş podm├şnky s vysokou teplotou nebo v kontaktu s ohn─Ťm.
MAXMORTER HEAT 1600
MAXMORTER HEAT 1600 je ┼ż├íruvzdorn├í malta na b├ízi cement┼» a speci├íln├şho kameniva, kter├í je schopna odol├ívat teplot├ím a┼ż do 1600┬░C. Je ur─Źena pro zd─Ťn├ş zdiva ze ┼ż├íruvzdorn├Żch cihel nebo jako om├ştka st─Ťn pro extr├ęmn├ş podm├şnky s vysokou teplotou nebo v kontaktu s ohn─Ťm.
MAXRITE PASSIVE
MAXRITE PASSIVE je jednoslo┼żkov├í malta na b├ízi cementu obsahuj├şc├ş inhibitory koroze, kter├í slou┼ż├ş jako ochrann├í vrstva v├Żztu┼że a jako spojovac├ş m┼»stek mezi betonem a maltami pro opravy. Sm├şch├ín├şm s vodou se snadno aplikuje pomoc├ş ┼ít─Ťtce nebo st┼Ö├şkac├ş pistole. Vytv├í┼Ö├ş ochrannou antikorozivn├ş vrstvu o vysok├ę ├║─Źinnosti, kter├í pasivuje existuj├şc├ş oxidaci a zamezuje procesu koroze ocelov├ę v├Żztu┼że. P┼»sob├ş krom─Ť toho jako spojovac├ş m┼»stek mezi betonem a maltami pro konstruk─Źn├ş opravy.
MAXRITE INHIBITOR
MAXRITE INHIBITOR je migruj├şc├ş inhibitor koroze ve form─Ť transparentn├ş kapaliny, kter├Ż se aplikuje impregnac├ş p┼Ö├şmo na betonov├Ż povrch z d┼»vodu antikorozn├ş ochrany jeho v├Żztu┼że a zv├Ż┼íen├ş jeho ┼żivotnosti v agresivn├şm prost┼Öed├ş.
Po aplikaci penetruj├ş aktivn├ş slo┼żky MAXRITE INHIBITOR do betonu dif├║z├ş p├ír a kapaliny skrz kapil├írn├ş s├ş┼ą, a┼ż dos├íhnou v├Żztu┼że, kde vytv├í┼Ö├ş ochrannou bari├ęru proti vod─Ť a chlorid┼»m, kter├í zabra┼łuje korozivn├şm proces┼»m a zvy┼íuje tak ┼żivotnost konstrukce.
MAXREPAIR INJECTION
MAXREPAIR INJECTION je jednoslo┼żkov├í nesmr┼í┼ąuj├şc├ş se malta, vyroben├í na b├ízi cementu a miner├íln├şch p┼Ö├şsad, modifikovan├í polymery, kter├ę ji poskytuj├ş vysok├ę charakteristiky p┼Ö├şdr┼żnosti, dobr├ę mechanick├ę odolnosti a vysokou tekutost. Neobsahuje chloridy ani kovov├ę p┼Ö├şm─Ťsi. Dod├ív├í se ve form─Ť pr├í┼íku a p┼Öid├ín├şm vody je v├Żrobek p┼Öipraven k pou┼żit├ş.
MAXRITE INJECTION
MAXRITE INJECTION je jednoslo┼żkov├í nesmr┼í┼ąuj├şc├ş se malta, vyroben├í na b├ízi cementu a miner├íln├şch produkt┼», modifikovan├í polymery a inhibitory koroze. Poskytuje vysok├ę mechanick├ę pevnosti, vysokou p┼Ö├şdr┼żnost a vynikaj├şc├ş tekutost. Neobsahuje chloridy ani kovov├ę p┼Ö├şm─Ťsi. Dod├ív├í se ve form─Ť pr├í┼íku a p┼Öid├ín├şm vody je v├Żrobek p┼Öipraven k pou┼żit├ş. Je speci├íln─Ť ur─Źen pro struktur├íln├ş opravy betonu a kotven├ş vystaven├ęmu vysok├ę okoln├ş agresivit─Ť. Krom─Ť toho poskytuje dal┼í├ş ochranu v├Żztu┼że a kovov├Żch prvk┼».
THERMOSAN
P┼Öedem p┼Öipraven├í malta na b├ízi hydraulick├Żch pojiv a leh─Źen├ęho plniva s vysu┼íovac├şmi a tepeln─Ťizola─Źn├şmi vlastnostmi a se schopnost├ş pohlcovat zvuk, kter├í vytv├í┼Ö├ş makropor├ęzn├ş om├ştku ur─Źenou pro sanaci povrch┼» po┼íkozovan├Żch vzl├şnaj├şc├ş kapil├írn├ş vlhkost├ş.
THERMOSAN CAL
THERMOSAN CAL je makropor├ęzn├ş jednoslo┼żkov├í malta na b├ízi hydraulick├ęho v├ípna s tepeln─Ťizola─Źn├şmi a odvlh─Źovac├şmi vlastnostmi, vhodn├í pro sanaci a o┼íet┼Öen├ş zdiva po┼íkozovan├ęho kapil├írn├ş vzl├şnavost├ş.
THERMOSAN - F
Jednoslo┼żkov├í mikropor├ęzn├ş malta na b├ízi hydraulick├Żch pojiv pro z├ív─Ťre─Źnou dekorativn├ş ├║pravu makropor├ęzn├ş om├ştky proti vzl├şnaj├şc├ş kapil├írn├ş vlhkosti THERMOSAN.
MAXMORTER CAL
MAXMORTER CAL je malta tvo┼Öen├í hydroxidem v├ípenat├Żm a inertn├şm kamenivem s kontrolovanou zrnitost├ş, kter├í slou┼ż├ş pro opravy, v├Żpln─Ť sp├ír a om├şt├ín├ş po┼íkozen├Żch prvk┼» z kamene, cihel a zdiva v┼íeobecn─Ť. Slou┼ż├ş pro pou┼żit├ş jak v interi├ęrech, tak i exteri├ęrech.
MAXMORTER CAL-F
MAXMORTER CAL-F je malta obsahuj├şc├ş hydroxid v├ípenat├Ż, jemn├ę plnivo s kontrolovanou granulometri├ş a speci├íln├ş p┼Ö├şsady. Je speci├íln─Ť navr┼żena pro aplikaci na st├ívaj├şc├ş om├ştky s hrub┼í├ş texturou, a kter├í vytv├í┼Ö├ş tenkou vrstvu (1 ÔÇô 3 mm) pro jemn─Ť hlazen├ę povrchy. Je ur─Źena jak pro vnit┼Ön├ş, tak i vn─Ťj┼í├ş aplikace.
MAXMORTER CAL-GLAZE
MAXMORTER CAL-GLAZE je malta obsahuj├şc├ş hydroxid v├ípenat├Ż, velmi jemn├ę miner├íln├ş plnivo a speci├íln├ş pigmentov├ę p┼Ö├şsady. Je speci├íln─Ť navr┼żena pro aplikaci na MAXMORTER CAL-F pro vytvo┼Öen├ş ┼ítukov├ę om├ştky s povrchem o velmi jemn├ę textu┼Öe a lesku, s vysokou dekorativn├ş ├║rovn├ş jak v interi├ęrech, tak exteri├ęrech.
MAXEPOX CEM
MAXEPOX CEM je sm─Ťs tvo┼Öen├í t┼Öemi slo┼żkami na b├ízi cementu a epoxidov├Żch vodou ┼Öediteln├Żch prysky┼Öic, speci├íln─Ť vyroben├í pro opravy, vyrovn├ív├ín├ş a vysoce ├║─Źinnou ochranu vodorovn├Żch i svisl├Żch betonov├Żch povrch┼» v tlou┼í┼ąk├ích vrstev a┼ż do 5 mm.
MAXFLOOR MARINE
MAXFLOOR MARINE je dvouslo┼żkov├í malta tvo┼Öen├í pevnou a tekutou slo┼żkou, kter├ę po sm├şch├ín├ş tvo┼Ö├ş pru┼żnou maltu s vysokou p┼Ö├şdr┼żnost├ş ke kovov├Żm povrch┼»m.
MAXEPOX FIX
MAXEPOX FIX je tekut├í sm─Ťs vyroben├í na b├ízi epoxidov├Żch prysky┼Öic bez rozpou┼ít─Ťdel a t┼Ö├şd─Ťn├ęho kameniva. M├í vysok├ę mechanick├ę schopnosti a je speci├íln─Ť ur─Źena pro upev┼łov├ín├ş kotev v betonu a z├ílivky.
MAXEPOX - W
MAXEPOX-W je dvouslo┼żkov├Ż epoxidov├Ż v├Żrobek bez rozpou┼ít─Ťdel se st┼Öedn├ş viskozitou a s n├şzkou reaktivitou, speci├íln─Ť ur─Źen├Ż pro restaura─Źn├ş pr├íce d┼Öeva prost┼Öednictv├şm v├Żpl┼łov├Żch forem, vycp├ívek nebo fixac├ş pomoc├ş kovov├Żch t├íhel nebo v├Żztu┼żn├Żch m┼Ö├ş┼żek.
Navr┼żen├Ż syst├ęm spo─Ź├şv├í v odstran─Ťn├ş degradovan├ęho d┼Öeva, kter├ę ji┼ż ztratilo sv├ę p┼»vodn├ş mechanick├ę vlastnosti a jeho nahrazen├ş nov├Żm materi├ílem t├şm zp┼»sobem, ┼że se do d┼Öev─Ťn├ęho prvku vlo┼ż├ş zesiluj├şc├ş prvky a zalij├ş se epoxidovou hmotou, ─Ź├şm┼ż se obnov├ş p┼»vodn├ş funkce prvku.
REPLARK
REPLARK┬« je syst├ęm zalo┼żen├Ż na roho┼ż├şch, kter├ę jsou tvo┼Öeny uhl├şkov├Żmi vl├íkny veden├Żmi v jednom sm─Ťru a epoxidov├Żmi prysky┼Öicemi. Slou┼ż├ş pro opravy a zesilov├ín├ş konstrukc├ş. Vzhledem ke sv├ę vysok├ę pevnosti, n├şzk├ę hmotnosti, tvarovatelnosti a snadn├ę aplikaci je vhodn├Ż pro opravy po┼íkozen├Żch konstrukc├ş, pro zesilov├ín├ş st├ívaj├şc├şch konstrukc├ş p┼Öi zm─Ťn─Ť jejich u┼żit├ş nebo pro napraven├ş chyb vznikl├Żch v projektov├ę nebo realiza─Źn├ş f├ízi. Je k dispozici ve t┼Öech variant├ích pro pou┼żit├ş v z├ívislosti na statick├Żch v├Żpo─Źtech: REPLARK┬« 20, REPLARK┬« 30 a REPLARK┬« MM2.
MAXEPOX BAR
MAXEPOX BAR jsou ty─Źe o vysok├ę mechanick├ę pevnosti pro opravy a zesilov├ín├ş betonov├Żch, d┼Öev─Ťn├Żch a zd─Ťn├Żch konstrukc├ş. Jsou tvo┼Öeny sklen─Ťn├Żmi vl├íkny orientovan├Żmi line├írn─Ť, kter├í jsou zalita v epoxidov├ę prysky┼Öici se zcela drsn├Żm povrchem a poskytuje tak mo┼żnost jejich ukotven├ş v cementov├Żch malt├ích nebo syntetick├Żch sm─Ťs├şch typu epoxi.
Zesilovac├ş ty─Źe MAXEPOX BAR se pokl├ídaj├ş dovnit┼Ö povrchov├Żch dr├í┼żek nebo do vrt┼» a mus├ş b├Żt dokonale vno┼Öeny do struktur├íln├ş malty nebo lepic├şho tmele.
DRIZORO CARBOROD
DRIZORO CARBOROD jsou ty─Źe o vysok├ę mechanick├ę pevnosti pro opravy a zesilov├ín├ş betonov├Żch a zd─Ťn├Żch konstrukc├ş. Jsou tvo┼Öeny uhl├şkov├Żmi vl├íkny orientovan├Żmi line├írn─Ť, kter├ę jsou formov├íny pono┼Öen├şm do matrice s epoxidovou prysky┼Öic├ş v procesu pultruze.
DRIZORO CARBOROD se umis┼ąuje pod povrch do povrchov├Żch dr├í┼żek nebo vrt┼» p┼Öilepen├şm nebo vno┼Öen├şm do konstruk─Źn├şho epoxidov├ęho lepidla MAXEPOX CARBOFIX (Technick├Ż list ─Ź. 290).
DRIZORO WRAP
DRIZORO┬« WRAP je syst├ęm pro opravy a zesilov├ín├ş betonov├Żch konstrukc├ş, zalo┼żen├Ż na flexibiln├şch roho┼ż├şch, kter├ę jsou tvo┼Öeny uhl├şkov├Żmi vl├íkny veden├Żmi v jednom sm─Ťru, s vysokou pevnost├ş a vysok├Żm modulem pru┼żnosti, a t┼Öemi v├Żrobky na b├ízi epoxidov├Żch prysky┼Öic. Syst├ęm je speci├íln─Ť navr┼żen pro lepen├ş t─Ťchto vl├íken k betonov├ęmu podkladu. Syst├ęm tak m┼»┼że vytv├í┼Öet ÔÇ×in situÔÇť lamin├írn├ş soustavu, dokonale p┼Öizp┼»sobenou geometrick├Żm vlastnostem a mechanick├Żm po┼żadavk┼»m zesilovan├ęho prvku. Vzhledem ke sv├ę vysok├ę pevnosti, n├şzk├ę hmotnosti, stejn─Ť tak tvarovatelnosti a snadn├ę aplikaci, je vhodn├Ż pro opravy po┼íkozen├Żch konstrukc├ş, pro zesilov├ín├ş st├ívaj├şc├şch konstrukc├ş p┼Öi zm─Ťn─Ť jejich u┼żit├ş nebo pro napraven├ş chyb vznikl├Żch v projektov├ę nebo realiza─Źn├ş f├ízi. K dispozici jsou t┼Öi r┼»zn├ę typy roho┼ż├ş z uhl├şkov├Żch vl├íken, aby odpov├şdaly pot┼Öeb├ím pro ka┼żd├Ż p┼Ö├şpad: DRIZORO┬« WRAP 200, DRIZORO┬« WRAP 300 a DRIZORO┬« WRAP MH.
DRIZORO COMPOSITE
DRIZORO COMPOSITE je lamin├ít z uhl├şkov├Żch vl├íken v epoxidov├ę matrici z├şskan├Ż v kontinu├íln├şm a automatizovan├ęm procesu pultruze. Jeho vysok├í pevnost v tahu spole─Źn─Ť s n├şzkou hmotnost├ş a snadnost├ş aplikace z n─Ťj ─Źin├ş syst├ęm vhodn├Ż pro zesilov├ín├ş betonov├Żch, ocelov├Żch a d┼Öev─Ťn├Żch prvk┼», kter├ę jsou vystaveny tahov├ęmu nap─Ťt├ş za ohybu.
DRIZORO COMPOSITE  se lep├ş k povrchu podkladu pomoc├ş konstruk─Źn├şho epoxidov├ęho lepidla MAXEPOX CARBOFIX (Technick├Ż list ─Ź. 290).
DRIZORO CARBOMESH
DRIZORO CARBOMESH je tkanina z uhl├şkov├Żch vl├íken s vysokou pevnost├ş v tahu a vysok├Żm modulem pru┼żnosti, uspo┼Ö├ídan├í ve dvou kolm├Żch sm─Ťrech (0┬░/ 90┬░), kter├í je ur─Źena pro opravy a zesilov├ín├ş konstrukc├ş z betonu, zdiva, d┼Öeva a oceli.
Upev┼łuje se k podkladu pomoc├ş cementov├ę malty s n├şzk├Żm modulem pru┼żnosti CONCRESEAL CARBOFIX nebo epoxidov├Żm lepidlem o vysok├ęm v├Żkonu MAXEPOX CS. Vytv├í┼Ö├ş dokonale spojen├Ż kompozitn├ş lamelov├Ż syst├ęm ÔÇ×in situÔÇť, p┼Öizp┼»soben├Ż geometrii podkladu a mechanick├Żm po┼żadavk┼»m zesilovan├ęho prvku.
MAXEPOX CARBOFIX
MAXEPOX CARBOFIX je konstruk─Źn├ş dvouslo┼żkov├ę epoxidov├ę lepidlo bez obsahu rozpou┼ít─Ťdel, ur─Źen├ę speci├íln─Ť pro fixaci p┼Öedform├ítovan├Żch lamin├ít┼» z uhl├şkov├Żch vl├íken DRIZORO COMPOSITE (Technick├Ż list ─Ź. 288) a ty─Ź├ş z uhl├şkov├Żch vl├íken DRIZORO CARBOROD (Technick├Ż list ─Ź. 289), p┼Öi zesilov├ín├ş konstrukc├ş.

┬ę DRIZORO CZ, s.r.o. V┼íechna pr├íva vyhrazena.